Opis Ośrodka wczasowego- Czahówka,

Pewel Mała, ul. Pod Grapą 42, 34-331 Świnna

Ośrodek wczasowy Czahówka to idealne miejsce na niezapomniane i pełne wrażeń wczasy w górach. Nasz ośrodek znajduje się w uroczej wsi Pewel Mała położonej 9 km na zachód od Żywca, w malowniczej dolinie rzeki Koszarawy. Jego otoczenie stanowią piękne wzniesienia pasma pewelsko-ślemieńskiego z jego najwyższym szczytem - Łyską (640 m n.p.m.) oraz Janikową Grapą. W skład ośrodka wchodzą 2 pensjonaty oraz 5 całorocznych domków, które oferują łącznie 73 miejsca noclegowe.

Nasza oferta obejmuje nie tylko noclegi w górach ale także całą gamę atrakcji dostępnych przez cały rok. Jeśli planują Państwo wakacje w górach warto zwrócić uwagę na duży basen letniskowy znajdujący się obok pensjonatu. Osoby pragnące spędzić święta w górach zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty, w ramach której gwarantujemy kilkudniowy pobyt w prawdziwej domowej atmosferze, pełnej świątecznych akcentów.

Ośrodek Czahówka jest również przyjazny dzieciom. Pokoje i place zabaw, jak również atrakcyjne obniżki dla dzieci zachęcają do skorzystania z rodzinnego wypoczynku.

Aby urozmaicić wypoczynek w górach do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

dużą i małą salę restauracyjno-konferencyjną
duży basen letni
bania (9-osobowa), jacuzzi z podgrzewaną wodą
saunę
fotel do masażu
boisko do piłki plażowej
bilard, ping-pong, piłkarzyki
plac i pokój zabaw dla dzieci
wypożyczalnię rowerów i nart
miejsce na ognisko oraz grill
bezpieczny, zamknięty parking
WI-FI w pokojach
gabinet masażu i terapii manualnej