O nas

Organizator: Studio Edukacji Waldemar Jednoróg Placówka Niepubliczna – partner Szkoły Muzycznej Yamaha

 

Organizujemy wypoczynek wakacyjny od 2011 roku najpierw przy współpracy z biurem podróży a następnie jako niepubliczna placówka oświatowa w ramach swojej własnej oferty edukacyjnej. Zawsze kierujemy się zasadą wyboru najwyższego standardu zakwaterowania, pełnego zabezpieczenia medycznego i pełnego wyżywienia. Uczestnicy naszych obozów mają do dyspozycji szeroką ofertę zajęć artystycznych, sportowych, basen oraz atrakcji turystycznych. Staramy się by nasza oferta była zawsze na wysokim poziomie organizacyjnym, merytorycznym oraz zakwaterowania i wyżywienia.


Kadra

Korzystamy tyko i wyłącznie z własnej kadry nauczycielskiej, zatrudnionej na stałe w Szkołach Muzycznych Yamaha w Kaliszu, Koninie Kole, Ostrowie Wlkp. oraz w Turku

mgr Waldemar Jednoróg – kierownik obozu

IMG_0094

Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Studiom Pedagogiki i Psychologi, Dyrektor Szkół Muzycznych Yamaha w Kaliszu i Koninie, organizator i koordynator „Wakacyjnych Obozów Muzycznych”, Prezes Stowarzyszenia „Nasz Talent” w Konine, nauczyciel mianowany szkolnictwa artystycznego. Nauczyciel i instruktor warszatów gry w zespołach rozrywkowych podczas obozów wakacyjnych.